TOP ŽEBŘÍČKY

100 NEJVÝZNAMNĚJŠÍCH FIREM ČR ZA ROK 2016

 1. ŠKODA AUTO a.s.
 2. ČEZ, a. s.
 3. AGROFERT, a.s.
 4. Energetický a průmyslový holding, a.s.
 5. FOXCONN CZ s.r.o.

100 OBDIVOVANÝCH FIREM ČR 2017

 1. ŠKODA AUTO a.s.
 2. AGROFERT, a.s.
 3. Alza.cz a.s.
 4. ČEZ, a.s.
 5. Kofola ČeskoSlovensko a.s.

NEJLEPŠÍ VÝROČNÍ ZPRÁVY

 1. ČEZ, a.s.
 2. CTP Invest, s.r.o
 3. PPF a.s.
 4. České dráhy, a.s.
 5. DEK a.s.

CZECH STABILITY AWARD

2016 Asseco Central Europe, a.s.
2015 
Jan Becher – Karlovarská Becherovka, a.s.
2014 Veba a.s.
2013 Impromat.Int, spol. s r.o.
2012 Seznam.cz a.s.
2011 Deza a.s.
2010 Metrostav a.s.

Regionální projekty

CZECH TOP 100 VE ŠKOLE SNŮ

Další z řady setkání osobností regionů organizovalo CZECH TOP 10 Jihočeském kraji, ve staroslavném městě Písku.

více informací

CZECH TOP 100 FÓRUM JIHOMORAVSKÝ KRAJ

Zajímavé a významné osobnosti Jihomoravského kraje se na pozvání CZECH TOP 100 sejdou ve Znojmě 23. května 2017 k informativnímu a společenskému setkání CZECH TOP 100 FÓRUM JIHOMORAVSKÝ KRAJ.

více informací

CZECH TOP 100 FÓRUM ZLÍNSKÝ KRAJ

Ve čtvrtek 27. dubna se na pozvání CZECH TOP 100 sešli k neformální besedě v holešovském zámku zástupci podniků a regionální a místní samosprávy Zlínského kraje.

více informací

CZECH TOP 100 FORUM JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

Brněnská pobočka AAA AUTO se stala hostitelem 40. setkání  CZECH TOP 100 FORUM JIHOMORAVSKÉHO KRAJE. V krásných reprezentativních prostorách se sešli představitelé  významných výrobních a obchodních společností, institucí regionální a místní správy, škol, vědeckých ústavů, zdravotnických zařízení a Hospodářské komory Jihomoravského kraje, a prodiskutovali nejpalčivější problémy kraje včetně nedostatku pracovních sil v některých oborech, které nepokrývá jihomoravské školství.

Generální ředitelka AAA AUTO Karolína Topolová upozornila na problematiku stáčení tachometrů a dovozu nekvalitních ojetin na český trh. Účastníci se navíc seznámili s fungováním brněnské pobočky největšího prodejce ojetých automobilů a prohlédli si i běžně veřejnosti nedostupné, ale o to zajímavější technické a administrativní zázemí pobočky AAA AUTO.

více informací

CZECH TOP 100 FORUM ZLÍNSKÉHO KRAJE

Hostitelem setkání osobností Zlínského kraje organizovaného 1. června 2016 CZECH TOP 100 bylo vinařství ZLOMEK A VÁVRA z Boršic u Blatnice, které z pronajatých klášterních sklepů v Uherském Hradišti vybudovalo sídlo Galerie slováckých vín, v němž dává velkoryse prostor i ostatním vinařstvím regionu. Náladu odpovídající neformálnímu charakteru setkání předznamenalo vystoupení cimbálovky Josefa Marečka, opravdovou hostinu připravilo ze svých specialit uzenářství Soško z Nedakonic. Samozřejmě nechybělo víno, kterým se vinařství ZLOMEK A VÁVRA tradičně chlubí na plesech CZECH TOP 100, na vinobraní na Pražském hradě a na jiných kulturních a společenských akcích.

Máme pro Vás i reportáž ze setkání.

více informací

Regionální setkání - Assa Abloy, Královéhradecký kraj

V cyklu setkání s osobnostmi krajů CZECH TOP 100 FORUM jsme pokračovali v Královéhradeckém kraji. Hostitelem byla společnost ASSA ABLOY, jejíž produkty, zámky, klíče a jiná zabezpečovací zařízení jsou pod různými značkami známé v celé Evropě. U nás ji známe od roku 2011 jako značku FAB.

Hostitelem osobností Jihomoravského kraje bude 24. května autosalon AAA AUTO v Brně, 1. června pozveme výkvět Zlínského kraje do Galerie slováckých vín v Uherském Hradišti provozované vinařstvím Zlomek a Vávra z Boršic u Blatnice.

více informací

Regionální projekty

CZECH TOP 100 REGION

Penetrace mezi segment „SME“ a k „prodejním místům“ – projekty CZECH TOP 100 REGION zajišťují přístup k managementu menších a středních firem a ostatních významných institucí, ale také k představitelům místní samosprávy a státní správy na úrovni krajů a měst, pravidelně je k prezentaci využívají partneři CZECH TOP 100.

Účastníci akce – setkání cca stovky osobností daného kraje, které mají rozhodovací kompetence (manažeři významných firem, hejtman, starostové významných měst a větších obcí kraje, významné instituce v kraji – rektoři univerzit a vysokých škol, ředitelé krajských nemocnic apod.)

Forma konání – neformální setkání přímo v některé z významných firem regionu, kromě standardní programové části je spojeno i s prohlídkou zajímavých výrobních prostor hostitelské firmy (v minulosti např. TPCA Kolín, Rodinný pivovar Bernard v Humpolci, Hornické muzeum v Ostravě, R.Jelínek ve Vizovicích,…).

Výrazná mediální publicita – akce jsou často předmětem zájmu jak významných regionálních médií, tak krajských redakcí celostátních médií.

ČESKÁ CENTRA ROZVOJE

Lokalizace projektu „MasterCard Worldwide Centres of Commerce“ – pro realizaci v České republice vybráno 14 krajů a 24 nejvýznamnějších měst. Projekt je připravován pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj ČR.

Zpracovatelem metodiky a hlavním odborným garantem je Vysoká škola ekonomická v Praze, která při hodnocení vychází jak z dostupných statistických údajů, tak z empiricky zjišťovaných informací.

V rámci projektu je publikován jak vlastní žebříček krajů a měst, tak zejména podrobná analýza konkrétní situace daného kraje/města (typu SWOT).

více informací

Hlavní partner

Ve spolupráci s

     Natland Group           Moser      PŘEROST A ŠVORC AUTO                           ACTIVA                                                                                                                                                                                                       RPM                                                                         VŠE              MasterCard                                                                                                  

Mediální partneři

    REUTERS                            Moravske hospodarstvi           Radiozurnal   

Dole vlevo

©2016 CZECHTOP100

Dole napravo

Vytvořilo AVITO.cz, redakční systém pagio.cz | omega network