TOP ŽEBŘÍČKY

100 NEJVÝZNAMNĚJŠÍCH FIREM ČR ZA ROK 2016

 1. ŠKODA AUTO a.s.
 2. ČEZ, a. s.
 3. AGROFERT, a.s.
 4. Energetický a průmyslový holding, a.s.
 5. FOXCONN CZ s.r.o.

100 OBDIVOVANÝCH FIREM ČR 2017

 1. ŠKODA AUTO a.s.
 2. AGROFERT, a.s.
 3. Alza.cz a.s.
 4. ČEZ, a.s.
 5. Kofola ČeskoSlovensko a.s.

NEJLEPŠÍ VÝROČNÍ ZPRÁVY

 1. ČEZ, a.s.
 2. CTP Invest, s.r.o
 3. PPF a.s.
 4. České dráhy, a.s.
 5. DEK a.s.

CZECH STABILITY AWARD

2016 Asseco Central Europe, a.s.
2015 
Jan Becher – Karlovarská Becherovka, a.s.
2014 Veba a.s.
2013 Impromat.Int, spol. s r.o.
2012 Seznam.cz a.s.
2011 Deza a.s.
2010 Metrostav a.s.

Aktuálně

Regionální setkání - Assa Abloy, Královéhradecký kraj

V cyklu setkání s osobnostmi krajů CZECH TOP 100 FORUM jsme pokračovali v Královéhradeckém kraji. Hostitelem byla společnost ASSA ABLOY, jejíž produkty, zámky, klíče a jiná zabezpečovací zařízení jsou pod různými značkami známé v celé Evropě. U nás ji známe od roku 2011 jako značku FAB.

Hostitelem osobností Jihomoravského kraje bude 24. května autosalon AAA AUTO v Brně, 1. června pozveme výkvět Zlínského kraje do Galerie slováckých vín v Uherském Hradišti provozované vinařstvím Zlomek a Vávra z Boršic u Blatnice.

více informací

Oběd nad Prahou

Oběd nad Prahou v restauraci Oblaca v žižkovské televizní věži 26. dubna potěšil účastníky talk show vedeném předsedou CZECH TOP 100 Janem Stružem, při němž každý stručně a s humorem představil sebe a svoji firmu, ale i (jak jinak?!) specialitami kuchyně, jejíž sortiment od předkrmů po zákusky byl opravdu nadoblačný.

A nás velmi potěšil počet hostů a pochvala za dobrý nápad, jak zorganizovat seznámení osobností z různých míst i oborů.

více informací

CZECH TOP 100 GOLF TROPHY 2016 - výroba pohárů Moser

Exkluzivně poháry pro vítěze CZECH TOP 100 GOLF TROPHY 2016 vyrábí společnost Moser a.s.

více informací

Klub manažerek připravuje již čtvrtou konferenci cyklu INSPIROMAT IV

Klub manažerek připravuje již čtvrtou konferenci cyklu INSPIROMAT IV, která se bude konat ve  čtvrtek  28.dubna 2016 od 13.00 v Kongresovém sále pojišťovny Kooperativa, která je hlavním partnerem klubových aktivit roku 2016 (Pobřežní 665/21, Praha 8).

Na téma Můj podnikatelský/manažerský příběh na konferenci vystoupí:

Místopředsedkyně Senátu Parlamentu ČR Miluše Horská, senátorka za Pardubicko a ředitelka Základní a Praktické školy Svítání v Pardubicích, Irena Lachmanová- ředitelka dovozu pro střední a východní Evropu Akzo Nobel Coatings CZ, a.s.,  Drahomíra Mandíková - ředitelka firemních vztahů a komunikace CZ&SK Plzeňský Prazdroj, a.s., Lenka Matoušková - spolumajitelka, ředitelka výroby a designu JwL Jewellery, Jiřina Musílková - hlavní metodik v pojišťovně Kooperativa, a.s., Jarmila Podhorná  - majitelka firmy Naděje, Brodek u Konice, Jana Tvrdková - soudní exekutorka.

Konference INSPIROMAT IV  bude příležitostí nejen k inspiraci, ale i k prožití příjemných chvil v následném programu, plném hudby, překvapení při losování vizitek i při navazování neformálních kontaktů. Účast na konferenci potvrďte dle instrukcí v přiložené pozvánce zde.

více informací

CZECH TOP 100 GOLF TROPHY 2016 - Black Bridge

Ve středu 20.dubna 2016 proběhlo zahájení CZECH TOP 100 GOLF TROPHY 2016 na golfovém hřišti Golf Resort Black Bridge.Počasí se nakonec vydařilo, občerstvení bylo vynikající a hra se všem povedla. Pohodovou atmosféru zpříjemnil i výtěžek pro Nadaci Naše dítě v hodnotě 10.060 Kč. Všem mockrát děkujeme!

více informací

Jste silní v inovacích? Otestujte svou firmu!

Využijte Metodiku hodnocení inovací dle indexu SAII, díky které můžete otestovat inovační výkonnost svojí firmy, resp. identifikovat svoji aktuální pozici na cestě k inovační excelenci.

Přímý odkaz na hodnocení naleznete zde, zároveň si můžete stáhnout i metodický pokyn.

Metodiku vyvinula Vysoká škola ekonomická v Praze s podporou Technologické agentury České republiky  pod ev. č. projektu TD  020325. Metoda je založena na dotazníkovém šetření, které je vyhodnocováno metodou bodového scoringu. Výsledkem, který je generován automaticky v SW rozhraní po vyplnění dotazníku, je pozice firmy na inovační škále (0-100%). Každé pozici na této škále je připojena obecná charakteristika inovační výkonnosti. Pro zajištění anonymity nemusíte vyplňovat svoje IČO, nýbrž postačí obor podnikání dle CZ NACE, který je uveden v roletové nabídce.

Cílem je poskytnout českým podnikatelským subjektům zpětnou vazbu týkající se měření inovační výkonnosti. Metodika je separátně zpracována jak pro firmy v podnikatelském sektoru, tak i pro organizace působící v neziskovém sektoru. Volba mezi těmito variantami hodnocení je nabídnuta již úvodní výhybkou při otevření SW rozhraní. Náměty a připomínky zaměřené na průběžné zlepšování a zpřesňování této metodiky zasílejte na adresu miroslav.spacek@vse.cz.

více informací

100 OBDIVOVANÝCH FIREM ČESKÉ REPUBLIKY ROKU 2016

Ve čtvrtek 7. dubna 2016 vyhlásilo CZECH TOP 100 na slavnostním obědě ve Francouzské restauraci pražského Obecního domu za účasti více než stovky vrcholových manažerů a dalších osobností 18.ročník žebříčku "100 obdivovaných firem České republiky".

výsledková listina tiskova_zprava

více informací

Nadace Naše dítě a CZECH TOP 100 GOLF TROPHY

Golf pro nás není jen o hře, ale také o pomoci. Na každém z jednotlivých turnajů, mají účastníci možnost zakoupit golfový míček od CZECH TOP 100. Částka se na konci roku sečte a věnuje se na pomoc potřebným.

V roce 2015 vybrali účastníci 52 070 Kč pro nadaci Naše dítě, jejíž zakladatelkou je současná senátorka paní Zuzana Baudyšová.

Tento finanční dar bude poskytnut na zdravotní pomůcky dvou handicapovaných dětí. Tříletá neslyšící Veronika obdrží část finančních prostředků na zakoupení nových sluchadel a tělesně postižený Šimon dostane příspěvek na zdravotní kočárek.

Všem ještě jednou mockrát děkujeme!

více informací

Společně za špičkovou kulturou

V cyklu Spolu za špičkovou kulturou pozval CZECH TOP 100 manažerky a manažery do  Veletržního paláce Národní galerie v Praze k setkání s výtvarníkem Jiřím Davidem a s jeho dílem Apoteóza.

více informací

CZECH TOP 100 GOLF TROPHY 2016

Golfový turnaj firemních týmů – celoroční turnaj spočívající ve čtyřech kvalifikačních turnajích s postupem do zahraničního finále. Účastní se cca 40 firemních flightů, vítězné flighty  hrají Superfinále v zahraničí.

Naším cílem je významné rozšíření vzájemných vztahů obchodních partnerů při golfových turnajích s dodržováním pravidel a standardů.

více informací

Hlavní partner

Ve spolupráci s

     Natland Group           Moser      PŘEROST A ŠVORC AUTO                           ACTIVA                                                                                                                                                                                                       RPM                                                                         VŠE              MasterCard                                                                                                  

Mediální partneři

    REUTERS                            Moravske hospodarstvi           Radiozurnal   

Dole vlevo

©2016 CZECHTOP100

Dole napravo

Vytvořilo AVITO.cz, redakční systém pagio.cz | omega network