TOP ŽEBŘÍČKY

100 NEJVÝZNAMNĚJŠÍCH FIREM ČR ZA ROK 2016

 1. ŠKODA AUTO a.s.
 2. ČEZ, a. s.
 3. AGROFERT, a.s.
 4. Energetický a průmyslový holding, a.s.
 5. FOXCONN CZ s.r.o.

100 OBDIVOVANÝCH FIREM ČR 2017

 1. ŠKODA AUTO a.s.
 2. AGROFERT, a.s.
 3. Alza.cz a.s.
 4. ČEZ, a.s.
 5. Kofola ČeskoSlovensko a.s.

NEJLEPŠÍ VÝROČNÍ ZPRÁVY

 1. ČEZ, a.s.
 2. CTP Invest, s.r.o
 3. PPF a.s.
 4. České dráhy, a.s.
 5. DEK a.s.

CZECH STABILITY AWARD

2016 Asseco Central Europe, a.s.
2015 
Jan Becher – Karlovarská Becherovka, a.s.
2014 Veba a.s.
2013 Impromat.Int, spol. s r.o.
2012 Seznam.cz a.s.
2011 Deza a.s.
2010 Metrostav a.s.

Aktuálně

CZECH TOP 100 GOLF TROPHY 2017 letos vstupuje do 12. ročníku

Pod pojmem sportovní turnaj si lze představit tvrdé zápolení, usilovnou snahu vyhrát za vynaložení všech sil a dovedností získaných mnohaletým tvrdým tréninkem. Vítězové padají vysílením, poražení se hroutí.

více informací

Avízo: Czech Top 100 vyhlásí ve čtvrtek žebříček nejvíce obdivovaných firem v České republice

Ve čtvrtek 6. dubna 2017 od 11:30 hodin vyhlásí CZECH TOP 100 na slavnostním obědě ve Francouzské restauraci Obecního domu za účasti více než stovky vrcholových manažerů a dalších osobností již 19. ročník žebříčku „100 obdivovaných firem České republiky“.

více informací
2017-03-22

SMART CITIES PROJEKTY LETÍ

Česká města se začínají předhánět v zavádění nejnovějších technologií. Chytré lampy, lavičky s wifi a zásuvkou nebo odpadkové koše, které si samy řeknou o vynešení. To vše jsou tzv. Smart Cities projekty. Městům pomáhají, ale mají i svá rizika.

více informací

Smart City? Přemíra modelů, přehršel technických řešení. Málo jasných strategií.

Se smart-čímkoliv se dneska roztrhl pytel.  Co nemá  přídomek smart, jako by nemělo právo na existenci… Smart ekonomika, doprava, bydlení, osvětlení, parkování, zdravotnictví, energetika, hodinky, trička, vidličky a nože.

více informací
2017-03-22

JAK JE DŮLEŽITÉ BÝTI SMART ANEB 7 KROKŮ NA CESTĚ DO CHYTRÉHO MĚSTA

CZECH TOP 100 zahájilo na Staroměstské radnici v Praze sérii aktivit, které představují takové projekty, které inspirují a vzbuzují důvěru v zavádění „smart“ technologií mezi občany i komerčními subjekty.

více informací

19. ročník žebříčku obdivovaných firem

Hlasování, které rozhodne o letošní podobě žebříčku nejobdivovanějších firem české ekonomiky, právě probíhá. Hlasovat můžete zde.

více informací

SMART ROK 2017

V lednu jsme se sešli se zástupci významných technologických a konzultantských společností. CZECH TOP 100 bylo na tomto setkání vyzváno, aby pod naší patronací vzniklo volné a otevřené sdružení společností, organizací a osobností, které chtějí dostat problematiku nadužívaného termínu „smart“, a konkrétně „Smart City“, do péče těch, kteří jí rozumí, umějí ji využít, a to nejen ku prospěchu svému, ale ku prospěchu rozvoje českého hospodářství, rozvoje regionů a jednotlivých měst a obcí.

více informací

Gentlemanská firma 2017

Pro další ročník projektu Gentlemanská firma 2017, který již čtvrtým rokem připravujeme ve spolupráci se společností TPA Audit, jsme otevřeli veřejné nominace. Jednotlivé firmy můžete nominovat zde!

více informací

5. ročník plesu CZECH TOP 100

Upřímně děkujeme všem účastníkům letošního plesu. Díky nim měl ples skvělou atmosféru a my z toho máme radost.

více informací

SEJDEME SE 21. LEDNA 2017 - NA PLESE CZECH TOP 100

Pozvěte své osobní i obchodní partnery a spolupracovníky na nejkrásnější pražský ostrov do paláce Žofín. Do sálu, jímž prošly hlavy a premiéři mnoha států, k pódiu, na němž po Bedřichu Smetanovi, Antonínu Dvořákovi, Zdeňku Fibichovi, Hectoru Berliozovi, Ferenci Lisztovi, Petru Iljiči Čajkovském, Richardu Wagnerovi a Janu Kubelíkovi vstupují hvězdy současné české i zahraniční vážné i populární hudby.

více informací

Hlavní partner

Ve spolupráci s

     Natland Group           Moser      PŘEROST A ŠVORC AUTO                           ACTIVA                                                                                                                                                                                                       RPM                                                                         VŠE              MasterCard                                                                                                  

Mediální partneři

    REUTERS                            Moravske hospodarstvi           Radiozurnal   

Dole vlevo

©2016 CZECHTOP100

Dole napravo

Vytvořilo AVITO.cz, redakční systém pagio.cz | omega network