TOP ŽEBŘÍČKY

100 NEJVÝZNAMNĚJŠÍCH FIREM ČR ZA ROK 2016

 1. ŠKODA AUTO a.s.
 2. ČEZ, a. s.
 3. AGROFERT, a.s.
 4. Energetický a průmyslový holding, a.s.
 5. FOXCONN CZ s.r.o.

100 OBDIVOVANÝCH FIREM ČR 2017

 1. ŠKODA AUTO a.s.
 2. AGROFERT, a.s.
 3. Alza.cz a.s.
 4. ČEZ, a.s.
 5. Kofola ČeskoSlovensko a.s.

NEJLEPŠÍ VÝROČNÍ ZPRÁVY

 1. ČEZ, a.s.
 2. CTP Invest, s.r.o
 3. PPF a.s.
 4. České dráhy, a.s.
 5. DEK a.s.

CZECH STABILITY AWARD

2016 Asseco Central Europe, a.s.
2015 
Jan Becher – Karlovarská Becherovka, a.s.
2014 Veba a.s.
2013 Impromat.Int, spol. s r.o.
2012 Seznam.cz a.s.
2011 Deza a.s.
2010 Metrostav a.s.

Aktuálně

OBĚD NAD TROPICKOU PRAHOU

Další setkání osobností pozvaných CZECH TOP 100 na Oběd nad Prahou proběhlo 30. května za úctyhodných pětatřicetistupňových veder. Naštěstí v žižkovská televizní věži a hlavně v restauraci Oblaca dobře pracuje klimatizace, takže pánové, kteří si před vchodem narychlo navlékali kravaty a saka, mohli zůstat v džentlmenském.

více informací

Galavečer firem a osobností České republiky

Galavečer firem a osobností České republiky je tradiční vrcholnou událostí v hodnocení a udílení ocenění 100 nejvýznamnějším firmám a osobnostem.

více informací

CZECH TOP 100 FÓRUM JIHOMORAVSKÝ KRAJ

Po řadě setkání osobností krajů v průmyslových závodech jsme pozvali představitele ekonomiky, regionální a místní správy, škol a dalších institucí Jihomoravského kraje do Znojma, kde se role hostitele ujal ZNOVÍN ZNOJMO se sídlem v Šatově, s.r.o.

více informací

CZECH TOP 100 Golf Trophy 2017 Mariánské Lázně

Dvanáctý ročník golfového turnaje CZECH TOP 100 GOLF TROPHY pokračoval druhým turnajem 16. května 2017 v Royal Golf Clubu Mariánské Lázně. Novým provozovatelem restaurace je Golf Hotel MORRIS, který k ideálnímu golfovému počasí připravil skvělé občerstvení. K dobré náladě mezi účastníky přispěly i ochutnávky whisky Glenmorangie a vína Good Wine Lover.

více informací

DRESS CODE S PARTNEREM GALAVEČERA

Dress code partnerem galavečera CZECH TOP 100 21. června 2017 ve Španělském sále Pražského hradu je krejčovství GALARD. Má to i svůj praktický důvod. GALARD navazuje na prvorepublikovou tradici ručního šití pánských obleků a košil z nejkvalitnějších anglických, francouzských a italských látek. Nedělá kompromisy a zakládá si na osobních vztazích se svými zákazníky. Proto jejich obleky a košile na míru jsou prvotřídní a perfektně padnou.

Pokud si nejste zcela jistě, zda váš šatník odpovídá předepsanému dress code večera, poraďte se s módními konzultanty krejčovství GALARD. A poraďte se s nimi i když si jistí jste! Je dobré vědět, být o krok napřed. I v odívání!

více informací

CZECH TOP 100 FÓRUM JIHOMORAVSKÝ KRAJ

Zajímavé a významné osobnosti Jihomoravského kraje se na pozvání CZECH TOP 100 sejdou ve Znojmě 23. května 2017 k informativnímu a společenskému setkání CZECH TOP 100 FÓRUM JIHOMORAVSKÝ KRAJ.

více informací

CZECH TOP 100 FÓRUM ZLÍNSKÝ KRAJ

Ve čtvrtek 27. dubna se na pozvání CZECH TOP 100 sešli k neformální besedě v holešovském zámku zástupci podniků a regionální a místní samosprávy Zlínského kraje.

více informací

CZECH TOP 100 Golf Trophy 2017 BLACK BRIDGE

První turnaj letošního ročníku CZECH TOP 100 Golf Trophy začal se sluníčkem a skvělou náladou!

více informací
2017-04-06

Nejobdivovanějšími firmami roku 2017 jsou Škoda Auto, AGROFERT a nově i Alza.cz

Ve čtvrtek 6. dubna 2017 proběhlo ve Francouzské restauraci Obecního domu slavnostní vyhlášení žebříčku „100 obdivovaných firem České republiky roku 2017“, které pořádá CZECH TOP 100. První místo získala Škoda Auto, druhou příčku obsadil AGROFERT a na třetím místě se umístila Alza.cz, která nahradila loňskou Kofolu. Žebříček 100 obdivovaných firem ČR sestavuje CZECH TOP 100 na základě hlasování manažerů významných společností, ekonomických a finančních analytiků, zástupců oborových sdružení, svazů a profesních asociací.

více informací

Hlavní partner

Ve spolupráci s

     Natland Group           Moser      PŘEROST A ŠVORC AUTO                           ACTIVA                                                                                                                                                                                                       RPM                                                                         VŠE              MasterCard                                                                                                  

Mediální partneři

    REUTERS                            Moravske hospodarstvi           Radiozurnal   

Dole vlevo

©2016 CZECHTOP100

Dole napravo

Vytvořilo AVITO.cz, redakční systém pagio.cz | omega network