TOP ŽEBŘÍČKY

100 NEJVÝZNAMNĚJŠÍCH FIREM ČR ZA ROK 2016

 1. ŠKODA AUTO a.s.
 2. ČEZ, a. s.
 3. AGROFERT, a.s.
 4. Energetický a průmyslový holding, a.s.
 5. FOXCONN CZ s.r.o.

100 OBDIVOVANÝCH FIREM ČR 2017

 1. ŠKODA AUTO a.s.
 2. AGROFERT, a.s.
 3. Alza.cz a.s.
 4. ČEZ, a.s.
 5. Kofola ČeskoSlovensko a.s.

NEJLEPŠÍ VÝROČNÍ ZPRÁVY

 1. ČEZ, a.s.
 2. CTP Invest, s.r.o
 3. PPF a.s.
 4. České dráhy, a.s.
 5. DEK a.s.

CZECH STABILITY AWARD

2016 Asseco Central Europe, a.s.
2015 
Jan Becher – Karlovarská Becherovka, a.s.
2014 Veba a.s.
2013 Impromat.Int, spol. s r.o.
2012 Seznam.cz a.s.
2011 Deza a.s.
2010 Metrostav a.s.

Aktuálně

První turnaj CT100 GOLF TROPHY 2018 by APOGEO

17.dubna, proběhl první turnaj v rámci CZECH TOP 100 GOLF TROPHY 2018 by APOGEO na hřišti GOLF RESORT BLACK BRIDGE za účasti 80 hráčů. Účastníci byli velice spokojeni a celý den se mimořádně vydařil. Přispělo k tomu hřiště ve výborné kondici, kvalitní catering a celkové zázemí místního klubu, kde máme velmi dobré vztahy.

Všichni již netrpělivě vyhlíží následující turnaj, který proběhne na hřišti RGCML již 16. 5. 2018

Případní zájemci se mohou ještě hlásit a zažít atmosféru naší trophy.

ct100_vysledek_tymy.pdf

VysledkovaListina.pdf

VysledkovaListina1.pdf

VysledkovaListina2.pdf

VysledkovaListina3.pdf

více informací

Žebříčkem obdivovaných firem stoupá Alza.cz, mezi TOP 10 je letos poprvé Avast

Ve čtvrtek 12. dubna 2018 proběhlo ve Francouzské restauraci Obecního domu slavnostní vyhlášení žebříčku „100 obdivovaných firem České republiky roku 2018“, které pořádá CZECH TOP 100. První místo suverénně obhájila Škoda Auto, na druhou příčku se zařadila Alza.cz a trojici na stupních vítězů doplnil AGROFERT. Žebříček 100 obdivovaných firem ČR sestavuje CZECH TOP 100 na základě hlasování manažerů významných společností, ekonomických a finančních analytiků, zástupců oborových sdružení, svazů a profesních asociací.

Výsledky letošního 20. ročníku jsou k dispozici zde

Dokument z letošního vyhlášení můžete shlédnout pod tímto odkazem.

více informací

Galavečer CZECH TOP 100 - 13. června 2018

Přípravy letošního Galavečera CZECH TOP 100 již jsou v plném proudu. Pokud máte zájem o prezentaci v rámci galavečera, sledujte následující informace.

více informací

Jarní oběd nad Prahou

První letošní Oběd nad Prahou proběhl v první jarní den. Nálada byla výborná a sluníčko za okny ji krásně doplňovalo. Včerejší první jarní den byl také dnem 101.prvého setkání osobností ekonomického, kulturního a společenského života pod názvem OBĚD NAD PRAHOU, který organizuje Sdružení CZECH TOP 100. V restauraci OBLACA na Žižkovské věži se ve velmi přátelské atmosféře setkalo 30 osobností, každá se svoji osobitou aureolou. Všem velmi děkujeme a těšíme se na další taková osvěžující setkání.

více informací

20. ročník žebříčku obdivovaných firem

Hlasování, které rozhodne o letošní podobě žebříčku nejobdivovanějších firem české ekonomiky, právě probíhá. Hodnotit firmy můžete zde.

více informací

CZECH TOP 100 GOLF TROPHY by APOGEO 2018 VSTUPUJE DO 13. ROČNÍKU

Dovolte nám, abychom Vás jménem sdružení CZECH TOP 100 pozvali na 13. ročník prestižního golfového turnaje CZECH TOP 100 GOLF TROPHY by APOGEO. Velmi se těšíme na setkání s hráči z minulých ročníků turnaje, ale i s novými účastníky, kteří si chtějí zahrát golf a příjemně se pobavit.

více informací

Češi a reklama 2018

Výzkum se realizuje již od roku 1993 a poskytuje tak nepřerušenou kontinuální řadu výsledků.

Zadavateli výzkumu byla Česká marketingová společnost (ČMS), Magistrát Hlavního města Prahy, Fakulta podnikohospodářská Vysoké školy ekonomické v Praze (FPH VŠE), POPAI CE a České sdružení pro značkové výrobky (ČSZV). Šetření realizovala výzkumná agentura ppm factum research.

více informací

Gentlemanská firma 2018

Pro další ročník projektu Gentlemanská firma 2017, který již čtvrtým rokem připravujeme ve spolupráci se společností TPA Audit, jsme otevřeli veřejné nominace.

více informací

Ples CZECH TOP 100 - ohlédnutí

Již po šesté patřil pražský Palác Žofín hostům Plesu CZECH TOP 100, významným osobnostem ekonomiky, kultury, vědy, sportu, veřejného života a členům pražského diplomatického sboru, pro které byla připravena spousta zábavy, jídla a drinků. Hvězdou večera byl slovenský zpěvák a skladatel Miroslav „Meky“ Žbirka, Jan Smigmator a hitmaker Michal David!

více informací

PLES CZECH TOP 100 NEJVÝZNAMNĚJŠÍCH FIREM A OSOBNOSTÍ

Sobota 20. ledna 2018.

Zveme vás na událost sezony - prestižní Ples Czech Top 100 na Žofíně. Hrát vám bude Jan Smigmator, Miro Žbirka s kapelou, Michal David a orchestr Václava Hybše. Samozřejmostí je špičkové jídlo a pití s visačkou Zátiší Catering. A ani to není vše - těšit se můžete na Cibálovou muziku Pavla Růžičky, po půlnoci také na diskotétu. Koupit vstupenky můžete na www.czechtop100.cz nebo na Ticketpro.

více informací

Hlavní partner

Ve spolupráci s

     Natland Group           Moser      PŘEROST A ŠVORC AUTO                           ACTIVA                                                                                                                                                                                                       RPM                                                                         VŠE              MasterCard                                                                                                  

Mediální partneři

    REUTERS                            Moravske hospodarstvi           Radiozurnal   

Dole vlevo

©2016 CZECHTOP100

Dole napravo

Vytvořilo AVITO.cz, redakční systém pagio.cz | omega network